Bohaterowie opowiadania.
Barbara Palvin

Maja Anna Łopuszyńska (18 l) jest zmysłowa, połączenie anielicy i diablicy w jednym ciele. Gdy spotyka bogatego biznesmana składa mu propozycję nie do odrzucenia, którą mężczyzna przyjmuje z lekkim wahaniem. Ma ona jednak niespodziewane konsekwencje...

James David Maslow (21 l)-po śmierci dziadka nie potrafi zająć myśli niczym innym jak spełnieniem jego ostatniej woli podzielonej na części. Z pomocą przychodzi mu nieznajoma obiecująca mu pomoc w spełnieniu życzenia krewnego. Jakie będą tego skutki?
John i Pattie Maslow-rodzice Jamesa. Mimo surowości ojca i nadopiekuńczości matki uchodzą za nienajgorszych rodziców. Ojciec jest biznesmanem, a matka lekarzem. Czy będą mieli pretensje do Jamesa, że znajdzie wybrankę nie spełniającą ich dokładnych oczekiwań?
\
Kendall Francis Schmidt (21 l) -słodki blondyn, zabawny i romantyczny, jednak bez szczęścia w miłości. Gdy wreszcie spotka idealną dziewczynę będzie akceptował przeciwności?Carlos Roberto Pena Jr (22 l) -przyjaciel Jamesa, wesoły Latynos, chłopak Alexy.Logan Philip Henderson (22 l)-zabawny, lekko zboczony, inteligentny członek zespołu BTR. Mimo iż jest samotny, nie narzeka na nudę.
Liliana Łopuszyńska (15 l)-po wypadku rodziców Maja dostanie propozycję adopcji swojej młodszej siostry. Jak poradzą sobie z tym bohaterowie?Alexa Vega (23 l)-genialna aktorka, narzeczona Carlosa Peny. Przyjaciółka Majki.
Łukasz Mind (20 l)-przesłodki, uroczy, zabawny przyjaciel Mai. Znają się od zawsze. Ich rodziny za wszelką cenę chciały ich połączyć, ale los chciał inaczej. Czy mimo związku z Jamesem Łukasz zdąży namieszać w głowie brunetce i sprawić, by plany rodzin poskutkowały?
Moira Cunning (26 l)-rudowłosa gosposia rodziców Jamesa. Na jej widok brudne myśli są nie do powstrzymania. Czy James oprze się jej urokowi?
Carmen del Rouge (20 l)-uwiedziona przez Jamesa, zraniona mulatka, szukająca zemsty i sprawiedliwości. Do czego się posunie?Wiktoria Weronika Grad (18 l)-przyjaciółka z dawnych lat. Resztę zobaczycie sami.

4 komentarze:

 1. Świetne, naprawdę genialne. Wręcz nie mogę się doczekać pierwszego rozdziału! Tak trzymać ! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Już nie mogę sie doczekać. Zapowiada sie fantastycznie :*
  zapraszam też do mnie
  http://czastkamniesamej.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. ZAPRASZAM
  bigtimerushna-zawsze.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń